Проведено науково-практичний вебінар для фахівців фармації

𝟮𝟭.𝟬𝟯.𝟮𝟬𝟮𝟰 кафедрою організації, економіки та управління фармацією Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету проведено науково-практичний вебінар для фахівців фармації, що підвищують кваліфікацію, а також фахівців, що беруть участь у підготовці й навчанні фармацевтів. Доцент кафедри, кандидат психологічних наук Бровченко Анастасія Камілівна акцентувала увагу на питаннях мотивації навчання протягом життя; особливостях саморозвитку й навчання у дорослому віці в умовах зайнятості на робочому місці; чинниках, що заважають вчитися; різних стилях навчання дорослих; методиках підвищення здатності до навчання дорослих.