14 березня 2024 р. кафедрою організації, економіки та управління фармацією та кафедрою фармацевтичної технології, стандартизації та сертифікації ліків проведено науково-практичний вебінар, присвячений питанням боротьби з поширенням фальсифікованих та субстандартних лікарських засобів. Спікерами виступали професори Інституту підвищення кваліфікації Національного фармацевтичного університету – Вячеслав ЛЕБЕДИНЕЦЬ та Марія ЗАРІЧКОВА, які розглянули чинники, що посилюють актуальність боротьби з виробництвом і поширенням фальсифікованої продукції на світовому рівні; термінологію: контрафактні, підроблені, фальсифіковані, субстандартні лікарські засоби; доповідали про організаційно-правові аспекти боротьби з поширенням фальсифікованих ліків на міждержавному й національному рівнях; робили рекомендації щодо перевірки на предмет фальсифікації лікарських засобів при їх придбанні фізичними особами.Науково-практичний вебінар, присвячений питанням боротьби з поширенням фальсифікованих та субстандартних лікарських засобів. Науково-практичний вебінар, присвячений питанням боротьби з поширенням фальсифікованих та субстандартних лікарських засобів. Науково-практичний вебінар, присвячений питанням боротьби з поширенням фальсифікованих та субстандартних лікарських засобів. Науково-практичний вебінар, присвячений питанням боротьби з поширенням фальсифікованих та субстандартних лікарських засобів. Науково-практичний вебінар, присвячений питанням боротьби з поширенням фальсифікованих та субстандартних лікарських засобів.