VІІІ Національний з’їзд фармацевтів України

156Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VIІІ Національного з’їзду фармацевтів України, який відбудеться 13-16 вересня 2016 року у м. Харкові на базі Національного фармацевтичного університету.

У рамках проведення з’їзду відбудеться науково-практична конференція «Фармація ХХІ століття: тенденції та перспективи». Мета з’їзду: підведення підсумків, обговорення та затвердження концепції розвитку фармацевтичного сектора галузі охорони здоров’я України на 2016-2021 рр. Робочі мови з’їзду: українська, англійська, російська. Орієнтовна програма з’їзду:

• 13 вересня 2016 року реєстрація делегатів та учасників з’їзду, спонсорів, партнерів.
  • 14 вересня 2016 року урочисте відкриття VІІІ Національного з’їзду фармацевтів України, пленарні засідання, обговорення концепції розвитку фармацевтичного сектора галузі охорони здоров’я України на 2016-2021 рр.
  • 15-16 вересня 2016 року науково-практична конференція «Фармація ХХІ століття: тенденції та перспективи»: наукові симпозіуми, лекції майстер-класу, круглі столи, воркшопи, дискусії.

Симпозіуми науково-практичної конференції:

•  Конструювання, синтез і модифікація біологічно активних сполук та створення на їх основі лікарських субстанцій.
  • Сучасні підходи до створення нових лікарських та косметичних засобів, дієтичних добавок природного походження.
  • Сучасний фармацевтичний аналіз та стандартизація ліків.
  • Актуальні проблеми сучасної технології ліків, екстемпоральної рецептури, пакування та маркування лікарських препаратів.
  • Сучасні аспекти розробки та промислового виробництва фармацевтичних препаратів. Біотехнології та нанотехнології у фармації.
  • Механізми патологічних процесів та їх фармакологічна корекція.
  • Клінічна фармація: від експериментальної розробки лікарських засобів до стандартизації фармацевтичної допомоги.
  • Соціальна фармація: стан, проблеми та перспективи.
  • Фармацевтична освіта в Україні.
  • Фармація молода.

Оргкомітет VІІІ Національного з’їзду фармацевтів України:

61002, м. Харків, вул. Пушкінська, 53,

Національний фармацевтичний університет,

відповідальний секретар оргкомітету проф. Зайченко Ганна Володимирівна.

Тел.: +38 (057) 706-22-69

Тел./факс: +38 (057) 706-30-98