VIІІ Міжнародна науково-практична конференція

c69edc4b45

Харківський національний університет будівництва та архітектури запрошує Вас взяти участь у роботі VIІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Пріоритети розвитку національної економіки в контексті євроінтеграційних та глобальних викликів», яка відбудеться 20-21 квітня 2016 року.

khnuba_logo

До участі у конференції запрошуються керівники підприємств, викладачі ВНЗ, молоді вчені, аспіранти, магістранти та студенти.

1. Пріоритетні напрямки роботи конференції:
  2. Вплив євроінтеграційних та глобалізаційних процесів на ефективність функціонування суб’єктів національної економіки.
  3. Економіка праці, соціально-трудові відносини та управління персоналом крізь призму евроінтеграційних та глобалізаційних перетворень.
  4. Пріоритети інноваційно-інвестиційного розвитку національної економіки як наслідок євроінтеграції та глобалізації соціально-економічних систем.
  5. Економіко-правові проблеми національної економіки в умовах євроінтеграції та глобалізації.
  6. Новітні маркетингові технології у сучасній глобальній економіці.

е-mail: konferencekonom@ukr.net