Артюх Тетяна Олександрівна

 

Артюх Тетяна Олександрівна

Артюх Тетяна Олександрівна

методист

Кандидат фармацевтичних наук, доцент

Google_Scholar_logoАртюх Тетяна Олександрівна Артюх Тетяна Олександрівна Артюх Тетяна Олександрівна

Освіта. Закінчила Національний фармацевтичний університет у 2006 році та здобула кваліфікацію «провізор» зі спеціальності «Фармація», у 2020 році – з відзнакою магістратуру Національного фармацевтичного університету за спеціальністю «Освітні, педагогічні науки» та здобула кваліфікацію «викладач університетів та вищих навчальних закладів». Дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата фармацевтичних наук зі спеціальності 15.00.01 – технологія ліків, організація фармацевтичної справи та судова фармація захистила у 2012 р.   Має сертифікат IELTS™ рівня Upper intermediate (B2) з володіння англійської мови, сертифікат Internacional Shool of Facilitalion/ Londz University of Social Sciens in cooperation with Central European Academy Studies end Certifications за проходження післядипломного курсу з підвищення кваліфікації фасилітації в освіті та тренер в освіті від, сертифікат міжнародного стажування за програмою наукової та педагогічної взаємодії «Organization of didactic process, educational programs, innovative technologies and scientific work in Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University» (Nowy Sacz, Poland).

Трудова діяльність. Період з 2004 р. по 2007 р. присвятила практичній діяльності у фармацевтичній галузі м. Харків на посаді фармацевта, провізора-інтерна, а після закінчення інтернатури – провізора. У 2007 році вступила до аспірантури НФаУ на кафедрі управління та економіки фармації ІПКСФ. У 2012 році захистила кандидатську дисертацію. З 2012 р. працювала на кафедрі управління та економіки фармації ІПКСФ НФаУ на посаді асистента. З 2013 р. – кандидат фармацевтичних наук. Старший викладач кафедри УЕФ ІПКСФ – з 2014 року. З вересня 2018 р. і до нині – доцент ЗВО кафедри управління та економіки фармації ІПКСФ НФаУ.

Наукова діяльність. Є автором та співавтором понад 150 науково-методичних праць, 1 базового підручника, 3 монографій, 6 навчальних планів та програм, затверджених МОЗ України, освітніх та робочих програм проходження підготовки в інтернатурі та для циклів підвищення кваліфікації спеціалістів фармації, співавтор понад 10 дистанційних курсів в системі післядипломної освіти. Має 6 свідоцтв про авторське право на твір.

Напрямки наукових досліджень, пов’язані з оптимізацією діяльності уповноваженої особи із забезпечення якості лікарських засобів; теоретичними та науково-практичними засадами адаптивного управління персоналом фармацевтичних закладів охорони здоров’я України, менеджментом у фармації, управлінням персоналом (адаптивним управлінням персоналом, організаційною культурою, адаптацією персоналу, лояльністю та залученістю персоналу),  управління часом (самоменеджмент, тайм менеджмент), фармацевтичною освітою, післядипломною освітою у фармації, педагогічними інноваційними технологіями, методологією та методичними підходами до організації освітнього процесу у фармації.

Визнання.

Експерт з акредитації кваліфікаційних центрів Національного агентства кваліфікацій (рішення Національного агентства кваліфікацій №1 протокол №3 (143) від 10 січня 2024 року).

Автор та рецензент тестових завдань ліцензованого інтегрованого іспиту Крок-3 для провізорів-інтернів спеціальностей «Загальна фармація» та «Фармація».

Подяка Національного фармацевтичного університету за активну участь у розробленні структури змісту ліцензованого інтегрованого іспиту Крок-3 для провізорів-інтернів спеціальності «Фармація» (2022).

Подяка ДНП «Центр тестування» за активну участь у розробленні структури змісту ліцензійного інтегрованого іспиту Крок 3 для фармацевтів/провізорів-інтернів спеціальності «Фармація» (2022).

Грамота громадської організації «Вінницька обласна асоціація фармацевтів «Cum Deo (З Богом)»» з нагоди дня фармацевтичного працівника України за значний внесок у розвиток фармацевтичної галузі, сумлінну працю, високий професіоналізм та активну участь в громадській роботі (2022).

Почесна грамота Харківської обласної державної адміністрації за багаторічну сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, значні трудові здобутки, вагомий особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я та з нагоди Дня фармацевтичного працівника (2019).

Грамота громадської організації «Харківська обласна асоціація фармацевтичних працівників» за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, чуйне ставлення до людей з  нагоди Дня фармацевтичного працівника (2017).

Почесна грамота Національного фармацевтичного університету за багаторічну, плідну, творчу співпрацю, внесок у розвиток наукового і освітнього потенціалу Університету, кафедри управління та економіки фармації ІПКСФ та з нагоди 35-річчя з дня заснування кафедри (2017).

Громадська діяльність. З 2015 р. виконує обов’язки методиста кафедри. Член Вченої ради ІПКСФ, методичної профільної комісії з післядипломної та дистанційної фармацевтичної освіти при ЦМР НФаУ.

Є асоційованим членом Української асоціації з розвитку менеджменту та бізнес-освіти (УАРМБО), Є членом Української асоціації викладачів і дослідників європейської інтеграції (APREI), громадської асоціації «Вінницька обласна асоціація фармацевтів «Cum Deo (З Богом)»», Всеукраїнської Фармацевтичної палати, Міжнародної Фармацевтичної Федерації. Брала участь у Регіональній конференції FIP (Міжнародна фармацевтична федерація) для Європейського регіону «Надання первинної медико-санітарної допомоги: фармацевти роблять черговий прорив» за участі TPA (Турецька фармацевтична асоціація (м. Анкара, Турція).

Print Friendly, PDF & Email