Абітурієнту

           Якщо Ви хочете отримати не тільки знання, але й престижну і затребувану професію – обирайте НАЦІОНАЛЬНИЙ ФАРМАЦЕВТИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

01Ректор Національного фармацевтичного університету Черних Валентин Петрович, академік Національної академії наук України, заслужений діяч науки і техніки УРСР, заслужений винахідник УРСР, лауреат Державної премії України, повний кавалер ордена “За заслуги”, кавалер ордена князя Ярослава Мудрого ІV ступеня, V ступеня, доктор фармацевтичних наук, доктор хімічних наук, професор, Почесний громадянин м. Харкова.

НФаУ пропонує повний цикл освітніх послуг – від рівня «молодший спеціаліст», який можна здобути в Коледжі НФаУ, до навчання у магістратурі, аспірантурі, докторантурі. Післядипломна освіта, підвищення кваліфікації для фахівців – це послуги, які надасть Інститут підвищення кваліфікації спеціалістів фармації НФаУ.

images

Шановні абітурієнти!!!

Колектив кафедри Управління та економіки фармації ІПКСФ НФаУ радо надасть Вам потрібну інформацію щодо умов вступу до нашого ВНЗ, умов прийому до аспірантури, магістратури та докторантури та отримання дугої вищої освіти. За додатковою інформацією звертайтесь за наступними контактами:

Кафедра управління та економіка фармації Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації НФаУ.

Адреса: 61001, м. Харьков, майдан Захисників України, 17.

E-mail: Uef-ipksf@nuph.edu.ua

uef-ipksf@ukr.net

або через “Зворотній зв’язок” на нашому сайті.

Ми допоможемо знайти потрібну САМЕ ВАМ інформацію у сучасному розгалуженні відомостей та скоординуємо Ваші дії для більш швидкого та зручного вступу до НФаУ!!!

 

Зекономте свої ресурси часу та зусиль – звертайтесь по допомогу до наших фахівців кафедри УЕФ ІПКСФ НФаУ!!!

Правила прийому до НФаУ 2017 року

  Умови прийому до НФаУ 2017 року    Умови-вступу-2017 (1)   Презентация НФаУ     Умови вступу 2016           Рисунок3 Профориентационная работa Презентация НФаУ для абитуриентов

Print Friendly