24 січня 2018 р. у НФаУ відбулася перша шоу-лекція «Бенефіс лікарського засобу»

Це перший і особливий проект, своєрідний педагогічний експеримент, мета якого – ознайомлення студентів–першокурсників із принципами створення лікарського препарату, щоб згодом, опановуючи навчальні дисципліни, вони розуміли спрямованість викладеного матеріалу. Студентська аудиторія протягом шоу побачила, що вивчатиме, з чим експериментуватиме в лабораторіях, які дива науки чекають її усі роки, що будуть проведені у Національному фармацевтичному університеті.

Ідеологом, ініціатором та режисером-постановником шоу-лекції став почесний ректор НФаУ В.П. Черних. Над новим проектом працював науково-викладацький склад 10 кафедр НФаУ.

У заході взяли участь ректор НФаУ, проф. А.А. Котвіцька, почесний ректор НФаУ, академік НАН України В.П. Черних та завідувачі кафедр НФаУ – «головні дійові особи» шоу-лекції. Завісу таємниць фармації для майбутніх фахівців відкрили:

• завідувач кафедри хімії природних сполук проф. В.С. Кисличенко;
  • завідувач кафедри фармацевтичної хімії проф. В.А. Георгіянц;
  • завідувач кафедри клінічної фармакології та клінічної фармації проф. І.А. Зупанець;
  • завідувач кафедри технології ліків проф. Т.Г. Ярних;
  • завідувач кафедри заводської технології ліків проф. О.А. Рубан;
  • завідувач кафедри управління та економіки підприємства проф. О.В. Посилкіна;
  • завідувач кафедри організації та економіки фармації проф. А.С. Немченко;
  • професор кафедри фармацевтичного менеджменту і маркетингу проф І.В. Пестун;
  • завідувач кафедри соціальної фармації доц. І.В. Кубарєва.

Під час перерви відбулася демонстрація дослідів.

Проведення лекції у форматі шоу, залучення до неї провідних науковців університету надає заходу унікальний статус, дозволяючи реалізувати такі цінності університету як прагнення до удосконалення, командний стиль роботи, партнерство педагогів та студентства.

DSC_3437 DSC_3438 DSC_3463 DSC_3468 DSC_3493 DSC_3497 DSC_3644 DSC_3731 DSC_3836 DSC_3866