Запрошує взяти участь у міжнародному науково-аналітичному проекті

%d0%b1%d0%b5%d0%b7%d1%8b%d0%bc%d1%8f%d0%bd%d0%bd%d1%8b%d0%b9

Шановні колеги!

Міжнародна Академія Науки та Вищої освіти (МАНВО; Великобританія) запрошує Вас взяти участь у масштабному міжнародному науково-аналітичному проекті, який дає можливість не тільки опублікувати свої дослідження в британському збірнику наукових робіт або в періодичному виданні GISAP, але й здобути відомість в міжнародній науковій спільноті шляхом участі в національних та міжнародних першостях з наукової аналітики.

Успішна участь в науково-аналітичних турнірах підвищить Ваш міжнародний рейтинг цитованості, принесе Вам престижні титули, наукові звання, дипломи, грошові призи та міжнародні наукові ступені, а також перспективи здійснення науково-педагогічної діяльності в найбільш розвинених країнах світу. Збірники наукових праць проекту GISAP доступні в бібліотеках Об’єднаного Королівства (Бодліанська бібліотека Оксфорду, Бібліотека Кембриджського університету, Національна бібліотека Шотландії, Національна бібліотека Уельса, Бібліотека Трініті-коледжу в Університеті Дубліна).