Міжнародна науково-практична конференція

meeting-table-22963136Шановні колеги!

Запрошують Вас узяти участь у роботі VІ Міжнародної науково-практичної конференції: «Ефективність організаційно-економічного механізму інноваційного розвитку вищої освіти», яка відбудеться 7 жовтня 2016 року у Київському національному університеті технологій та дизайну. У роботі конференції беруть участь фахівці з України, Грузії, Польщі, Словаччини, Німеччини, Китаю, Республіки Білорусь. Робочі мови конференції: українська, англійська, російська. Напрями конференції:

1. Економічна політика держави щодо забезпечення доступу до якісної вищої освіти (модератори секції – В. І. Луговий, д.пед.н., проф., академік НАПН України, Перший віце-президент НАПН України; В.В. Ковтунець, к.ф.-м.н., доц., заступник директора Інституту вищої освіти НАПН України).
  2. Економічні фактори впливу на розвиток вищої освіти (модератори секції – С.А Єрохін, д.е.н., проф., ректор Вищого навчального закладу «Національна академія управління»; Георгій Гавтадзе, професор, ректор Державного університету ім. Акакія Церетелі (м. Кутаісі, Грузія)).
  3. Проблеми і шляхи модернізації економічного механізму функціонування вищої освіти (модератори секції – І. М. Грищенко, д.е.н., проф., чл.-кор. НАПН України, ректор Київського національного університету технологій та дизайну; С.М. Лебедєва, д.е.н., проф., ректор Білоруського торговельно-економічного університету споживчої кооперації (м. Гомель, Республіка Білорусь)).
  4. Автономний університет у системі сучасних суспільно-економічних відносин (модератори секції – М. Є. Скиба, д.т.н., проф., чл.-кор. НАПН України, ректор Хмельницького національного університету; В.С. Пономаренко, д.е.н,проф., ректор Харківського національного економічного університету).