Стажування в Празькому інституті підвищення кваліфікації (Чехія)

Шановні науковці, викладачі, студенти!

Запрошуємо Вас пройти стажування в Празькому інституті підвищення кваліфікації (Чехія) за програмою підвищення кваліфікації «Публікаційна та проектна діяльність в країнах Євросоюзу: від теорії до практики» 2-9 липня 2016 р., м. Прага. Стажування проводять викладачі з Чехії, Великобританії та Польщі. Програма складається з 2 модулів:

Модуль 1 (32 години): Публікації в західних журналах: теорія та практика

1. Практика, правила і традиції написання наукової статті в журнали, що входять до системи SCOPUS, Web of Science та інші.
  2. Практичні рекомендації з написання статей.
  3. Оформлення статті, правила цитування, оформлення бібліографії посилань – як це бачить шеф-редактор журналу.
  4. Системи та індекси цитування наукових журналів, публікаційної активності та продуктивності вчених.
  5. Системи SCOPUS і Web of Science в практиці.
  6. Імпакт-фактор наукового журналу, індекс Хірша, цитування.
  7. Мова академічного письма: як підготувати статтю для публікації в іноземному виданні.
  8. Структура та оформлення статті. Цілі дослідження. Методика та аргументації. Представлення результатів, аналіз і полеміка по темі.
  9. Стилістичні особливості академічного письма. Списки слів, що найчастіше зустрічаються та стилістичні патерни.

Модуль 2 (32 години): Управління проектами та грантовою діяльністю в освітніх організаціях

1. Проектний менеджмент: планування і підготовка проектів.
  2. Індивідуальні та інституційні проекти.
  3. Проектні та грантові можливості Євросоюзу.
  4. Умови успішної реалізації проектів у ЄС (на прикладі Чехії, Великобританії, Ірландії).
  5. Процедура подачі заяви.
  6. Умови та вимоги до заявників
  7. Оформлення конкурсної документації. Методика і аргументація. Опис індикаторів і результатів проекту. Складання бюджету.
  8. Case-studies.

Сайт: http://www.prizk.cz