Вітаємо колег кафедри з нагородженням до Дня фармацевтичного працівника!

read more

З Днем фармацевтичного працівника!

read more

На кафедрі УЕФ ІПКСФ розпочато навчання зі слухачами циклів підвищення кваліфікації

read more

У Харківському міському центрі зайнятості відбулася зустріч представників ІПКСФ із здобувачами центру зайнятості

11 вересня 2019 р. у Харківському міському центрі зайнятості у рамках «Ярмарки вакансій» відбулася зустріч представників ІПКСФ (декана факультету післядипломної освіти доц. Сурікова О. О. та куратора кафедри УЕФ доц. Должніковой О. М.) із здобувачами центру зайнятості, що мають освіту за спеціальністю «провізор» та «фармацевт». Під час зустрічі було представлено діяльність ІПКСФ та можливості підвищення […]

read more

Вітаємо з Днем Незалежності України!

 

read more

Закінчення занять на циклі тематичного удосконалення «Організація забезпечення населення лікарськими препаратами в умовах ринку»

Закінчення занять на циклі тематичного удосконалення «Організація забезпечення населення лікарськими препаратами в умовах ринку» каф. УЕФ ІПКСФ, червень 2019 р.  

read more

Закінчення занять на передатестаційному циклі «Організація і управління фармацією»

Закінчення занять на передатестаційному циклі «Організація і управління фармацією» каф. УЕФ ІПКСФ, червень 2019 р.

read more

Блискуче завершення дистанційного циклу підвищення кваліфікації науково-педагогічних працівників «Теорія та практика дистанційного навчання»

read more

21 червня 2019 р. відбувся семінар-тренінг «Правове регулювання трудових відносин у фармацевтичному секторі галузі охорони здоров’я»

Семінар-тренінг на передатестаційному циклі зі спеціальності «Організація і управління фармацією», що проходить з 24.05.2019 р. по 26.06.2019 р на кафедрі управління та економіки фармації ІПКСФ НФаУ, провела директор Інституту підвищення кваліфікації спеціалістів фармації професор Галій Лариса Віталіївна. Семінар-тренінг було присвячено актуальним питанням, які пов’язані з поняттям й предметом та основними принципами трудового права; його джерелами, […]

read more

13 червня 2019 р. відбувся семінар-практикум «Порядок одержання дозволу (ліцензії) на здійснення окремих видів підприємницької діяльності»

13 червня 2019 р. на кафедрі управління та економіки фармації ІПКСФ НФаУ відбувся семінар-практикум «Порядок одержання дозволу (ліцензії) на здійснення окремих видів підприємницької діяльності» Семінар-практикум на циклі ТУ «Організація забезпечення населення лікарськими препаратами в умовах ринку», що проходить з 27.05.2019 р. по 27.06.2019 р. у м. Харків провела доцент кафедри управління та економіки фармації ІПКСФ […]

read more