Початок занять на циклі тематичного удосконалення

Початок занять на циклі тематичного удосконалення «Організація забезпечення населення лікарськими засобами в умовах ринку» каф. УЕФ ІПКСФ, лютий 2019 р.  

read more

НФаУ пропонує вступникам-2019 нові магістерські освітньо-професійні програми

Сучасна доктрина освітньої діяльності та вимоги адаптації до зарубіжних навчальних планів передбачують постійне підвищення рівня компетенцій майбутніх фахівців фармацевтичного сектору галузі охорони здоров’я. Нові магістерські освітньо-професійні програми були розроблені згідно Закону України «Про вищу освіту» та Постанові КМУ 1187 від 30.12.15 р. (у редакції від 10.05.18 р.) фахівцями кафедр НФаУ: управління та економіки підприємства, фармацевтичної […]

read more

Кінець занять на циклі тематичного удосконалення

Кінець занять на циклі тематичного удосконалення «Організація забезпечення населення лікарськими засобами в умовах ринку» каф. УЕФ ІПКСФ, лютий 2019 р.  

read more

Початок занять на циклі тематичного удосконалення

Початок занять на циклі тематичного удосконалення «Організація забезпечення населення лікарськими засобами в умовах ринку» каф. УЕФ ІПКСФ, січень 2019 р.    

read more

Колектив кафедри УЕФ ІПКСФ вітає Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

read more

Вручення сертифікатів слухачам курсів підвищення кваліфікації «Теорія та практика дистанційного навчання»

29 листопада 2018 року відбулося урочисте вручення сертифікатів слухачам курсів підвищення кваліфікації «Теорія та практика дистанційного навчання» доценту кафедри УЕФ ІПКСФ, доктору фармацевтичних наук Зарічковій М.В. та старшому викладачу кафедри УЕФ ІПКСФ, полковнику мед.служби Подгайному Г.Я.  

read more

Закінчення занять на предатестаційному циклі “Організація і управління фармацією”

08 жовтня 2018 року на кафедрі управління та організації фармації ІПКСФ НФаУ був завершений передатестаційний цикл занять “Організація і управління фармацією”    

read more

Закінчення занять на циклі тематичного удосконалення “Організація забезпечення населення лікарськими засобами в умовах ринку”

 05 жовтня 2018 року на кафедрі управління та організації фармації ІПКСФ НФаУ був завершений цикл занять тематичного удосконалення: “Організація забезпечення населення лікарськими засобами в умовах ринку”

read more

НФаУ у Топ 10 установ за кількістю бібліометричних портретів учених

27 вересня  2018 року, за оновленою інформацією Центру досліджень соціальних комунікацій НБУВ на Бібліометриці української науки у розподілі учених за даними Scopus, НФаУ увійшов до Топ 10 установ за кількістю бібліометричних портретів учених.

read more

З нагоди Дня фармацевтичного працівника

З нагоди Дня фармацевтичного працівника почесними грамотами Управління охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації  за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток фармацевтичної освіти і науки, відданість справі, активну громадську позицію були нагороджені: доцент Зарічкова М.В. та доцент Чешева М.В.   13 вересня 2018 р. в малій залі ХНАТОБу відбулися урочистості з […]

read more